Gido paslaugos

Atvykus į šią salą turėsite puikiausią galimybę pasinaudoti gidų paslaugomis rusų ir lietuvių kalbomis. Gidai – asmenys, gyvenantys šioje saloje jau daug metų ir turintys daug patirties bei žinių apie šią salą. Gidai suteiks ne tik reikalingos informacijos, bet ir patars, padės apsispręsti ką atostogų metu galima pamatyti ar nuveikti saloje. Padės susikurti ekskursijų programas, bei parekomenduos vietinių kavinių ar restoranų, kur galėsite paragauti skanaus vietinio maisto bei gėrimų.

Automobilių nuoma

Pasiekti nuostabaus grožio vietoves Madeiros saloje ir pamatyti visą salos grožį Jūs galite išsinuomoję automobilį. Automobiliai nuomojami parai ar ilgesniam laikui. Automobiliai turi pilną draudimą, galima užsisakyti navigacinę sistemą ar vaikišką kėdutę. Siūlomi tiek ekonominiai, tiek vidutinės, tiek ir biznio ar liukso klasės automobiliai. Kainos nuo 30 eurų parai. Daugiau informacijos apie kainas ir pan galima gauti nuvykus ir susisiekus su atsakingais asmenimis.

Pervežimai

Jei keliaujate į Madeiros salą nusipirkę pilną kelionės paketą (kuriame yra skrydžiai, viešbutis, gido paslaugos) tada pervežimas įeina į bendrą kainą ir už jį atskirai mokėti nereikia. Pervežimai daugiausiai būna iš oro uosto į viešbutį ir iš viešbučio į oro uostą.

Jei nesate nusipirkę kelionės paketo jūs taip pat galite jį užsisakyti su mūsų agentūra, kad mes jums suteiktume visa reikiamą pradinę informaciją ir duotume kontaktus, kurie bus reikalingi užsakant pervežimą saloje

Nekilnojamas turtas

Siūlome Madeiros saloje įsigyti nekilnojamą turtą

Patrauklios kainos amžino pavasario saloje.

 • Nauji apartamentai daugiaaukštės statybos namuose
 • Gyvenamąsias patalpas Funšalo senamiestyje ir kituose šios nuostabios salos miestuose

Mūsų partneriai sutvarko visus reikalingus dokumentus. Bendradarbiauja su vietiniais antstoliais.

Povestuvinės kelionės

Mūsu partneriai rengia nepamirštamus vestuvinius pokylius amžinojo pavasario, gaivaus gėlių aromato Madeiros saloje. Nuostabi gamta, restoranas ant vandenyno kranto, gražiausios salos vietos – jūsų šventei suteiks neapsakomą ir nepamirštamą jausmą. Sutvarko visus reikalingus dokumentus ir organizacinius klausimus. Visada galite pasikonsultuoti su mūsų įmone dėl povestuvinės kelionės ir tikime, kad galėsime padėti ieškant to, kas ilgam išliktų atmintyje.

Keliautojų atsiliepimai

 • Kelionę į Madeiros salą vertiname puikiai. Buvo matyti, kad organizatoriai tikrai labai stengėsi ir tai jiems pavyko. Viskas puikiai (ne “gerai”, bet “puikiai”) Ačiū labai.

  Arvydas 2015
 • Geras kelionės organizavimas ir paslaugumas. Profesionalus gido informacijos pateikimas, apibūdinimas. Gerai suplanuotas maitinimas ekskursijų metu (maistas labai skanus). Autobusai patogūs, vairuotojai savo darbą atlieka profesionaliai. Viskas tiesiog šaunu! Gero Jums darbo!

  Gražina K. 2015
 • Madeira – tikrai rojus žemėje. Vykome savo povestuvinei kelionei, tikėjomės tiek daug patirti nors atvirai žinojome labai mažai. Didelis ačiū mūsų vadybininkei Brigitai, kuri taip kantriai atsakinėjo į visus mūsų klausimus, padėjo viską suorganizuoti, rūpinosi kiekviena detale, kad viskas būtų taip, kaip mes to tikėjomės. Tai buvo tobulos atostogos. Dar kartą didelis AČIŪ už viską!

  Kotryna 2015

Kodėl mes?

Didelė patirtis turizmo rinkoje
Didelė patirtis turizmo rinkoje – mūsų darbuotojai tai asmenys, kurie dirba turizmo rinkoje jau daugelį metų. Jie turi daug naudingos praktikos, patirties bei žinių, kuriomis nori pasidalinti su visais savo klientais. Darbuotojai orientuoti į savo klientų poreikius, norus ir reikalavimus. Svarbiausias jų tikslas – geros atostogos nuo pat jų organizavimo pradžios iki pat pabaigos.
Platus paslaugų spektras
Platus paslaugų spektras – klientams yra siūlomos ne tik poilsinės bei pažintinės kelionės į Madeiros salą, bet ir daugelis kitų paslaugų: vizų tvarkymai, kelionių draudimai, lėktuvų bilietai į visas pasaulio šalis, viešbučių užsakymai pasirinktose šalyse, poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės, keltų bilietai, kruizai ir kt..
Naudinga ir reikalinga informacija
Naudinga ir reikalinga informacija – darbuotojai yra orientuoti į naudingos ir reikalingos informacijos pateikimą kiekvienam klientui. Darbuotojai stengiasi suteikti atsakymus į visus klientams iškilusius klausimus ir pasirūpinti, kad jų poreikiai ir lūkesčiai būtų visiškai patenkinti.
Patikimumas ir lojalumas
Patikimumas ir lojalumas – esame komanda, kuriai rūpi jos klientai. Mums svarbiausia pateisinti visus lūkesčius. Esame tikri, kad svarbiausia grįžtamasis ryšys, todėl visada stengiamės dėl savo klientų.
Nuoširdus klientų aptarnavimas
Nuoširdus klientų aptarnavimas – tikime, kad nuoširdus bendravimas yra svarbiausia stengiantis išsaugoti ilgalaikius ryšius tarp mūsų komandos narių ir klientų, kurie kreipiasi į mus tikėdamiesi pagalbos ir informacijos.
Operatyvus aptarnavimas
Operatyvus aptarnavimas – visada stengiamės greitai ir kokybiškai aptarnauti savo klientus tiek atrašydami laiškus, tiek bendraudami telefonu, tiek ir kitais būdais. Klientai gali kreiptis dėl informacijos ne tik nustatytomis darbo valandomis, nes darbuotojai visada yra pasiekiami.
Draugiškas bendravimas
Draugiškas bendravimas – draugiškumas, kaip ir nuoširdumas neatskiriami mūsų darbo kasdienybėje. Stengiamės sukurti klientui tokią aplinką, kad jis ir toliau norėtų sugrįšti ir su mumis bendrauti.
Profesionalios konsultacijos
Profesionalios konsultacijos – konsultacijos paremtos žiniomis, įgyta praktika, pačių darbuotojų patirtimi. Konsultacijų metu darbuotojai pasistengia atsakyti į visus klientams iškilusius klausimus ir dar daugiau.