Greitas pasiūlymas

Užpildykite užklausos formą ir gaukite kelionės pasiūlymą per 2 valandas.

Required *

 3   5   7   9   14 

  Refresh Captcha  
Neteisingai surinkote tekstą
 
Reklaminis skydelis
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

PUSLAPIS PARDUODAMAS


KAINA - 6 000 LT

 

Kadangi agentūra Pegasus ilgą laiką orientavosi į madų pasaulį www.modeliuagenturapegasus.lt bei fotografiją www.pegasusfoto.lt, nutarta parduoti kelionių agentūros „Pegasus tour“ internetinį puslapį www.pegasustour.lt. Puslapis sukurtas 2008 m. ir yra optimizuotas paieškos sistemoms (tokioms kaip www.google.lt ir t.t.). Pagal Googlės reitingavimo sistemą, puslapio PR=5 (page rank). Tokį aukštą peidžranką turi tik 4 kelionių agentūros Lietuvoje. Pardavus puslapį, tiek jo dizainas, tiek duomenų bazės valdymas, tiek naujienų, bei paskutinių minučių skelbimas bus prtaikytas pagal pirkėjo poreikius bei reikalavimus. Internetinio puslapio kaina su visais pritaikymo darbais - 6 000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į įmonės vadovą Virgį tel. nr. 8 620 94424

 

 

PUSLAPIS PARDUODAMAS


KAINA - 6 000 LT

 

 


 


Kreta – saulėtoji šalis

Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)
ĮKretą būtina nuvykti nors kartą gyvenime. Ten nuvykę keliautojai visada svajoja apie sugrįžimą antrą kartą. Kaip patys kretiečiai teigia, jog Kretoje būna 300 saulėtų dienų per metus. Nuostabus kalnuotas kraštovaizdis, šilta saulė, graikiška šypsena laukia jūsų išskėstomis rankom. Ši sala tinka tiems, kurie nori savarankiškai keliauti, kurie nori tiesiog pailsėti, taip pat ir tie, kuriems reikia naktinio gyvenimo. Kretoje uolėtus krantus keičia žali slėniai, įspūdingo grožio paplūdimiai bei jūrų įvairovė, kurių aplink Kretą yra net keturios: Egėjo, Kretos, Libijos ir Jonijos.

Kretoje gausiu nedidelių žvejybinių miestelių su savo unikaliomis siauromis gatvelėmis ir tavernomis. Ypač mažesniuose kaimeliuose dauguma gyventojų turi savo tavernas ir dirba šeimomis. Tėvas gamina maistą, dukra su žmona aptarnauja svečius. Kretiečiai yra labai vaišingi ir malonūs žmonės. Tikrai Jums sukels nuostabą, kai užsisakysite vyno, antrą gausite dovanų kartu su desertu.

Šiaurinėje salos pakrantėje įsikūrusi Kretos sostinė bei tikras kultūros židinys – Heraklionas, sąlą dalina į dvi dalis: vakarinę ir rytinę. Kreta turi 4 regionus, tai butu Lasitis, Heraklionas, Retimnas ir Chanija. Kiekvienam iš šių regionų kelionių organizatoriai siūlo poilsiauti klientams, atsižvelgiant į jų poreikius kokio poilsio jie norėtų, kadangi visi šie regionai labai skirtingi.

Pagrindiniai suvenyrai iš Kretos yra viskas, kas susiję su alyvuogėmis, tai būtų natūraliai spaustas alyvuogių aliejus, muilai iš alyvuogių, kosmetika.

Būnant Kretoje tiesiog būtina nuvykti į Santorinio salą. Ši sala driekiasi Egėjo jūroje. Su keltu iš Kretos ją galite pasiekti per 4h, jeigu tai greitaeigis keltas galima netgi per 2 valandas. Nuplaukę į šią salą iš karto suprasite, kodėl ji tokia ypatinga. Balti namukai su mėlynais stogais jau tapo Santorinio salos vizitine kortele. Praėjusiais metais sudarytame geriausių pasaulio kelionių sąraše, salos paplūdimiai pateko į romantiškiausių Viduržemio jūros paplūdimių penkioliktuką, o Santorinio raudonasis paplūdimys – vienas iš 25 romantiškiausių visame pasaulyje. Būtent čia galima stebėti nuostabius saulėlydžius!

Main page Contacts Search Contacts Search