Apie Žaliojo kyšulio salas

Žaliojo Kyšulio Respublika (Cabo Verde) – salų valstybė Atlanto vandenyne, apie 500 km į vakarus nuo vakarinio Afrikos žemyno kyšulio (Žaliojo kyšulio), esančio Senegale.
Žaliojo Kyšulio salos yra vulkaninės kilmės. Pasiskirsčiusios į 2 grupes: Priešvėjines salas (šiaurinė grupė) ir Pavėjines salas (pietinė grupė). Iš viso yra 10 salų ir 8 salelės. Salų paviršius kalnuotas, yra ugnikalnių.
Klimatas tropinis, jūrinis. Vidutinė sausio mėnesio temperatūra yra 24 °C, rugsėjo 29 °C. Kritulių iškrenta nedaug, vos 68 mm per metus, iš jų beveik pusė rugsėjo mėnesį.
Šilta saulė šviečia ištisus metus, o gaivus jūros vėjas sušvelnina klimatą. Salose vyrauja tropinis ir sausas klimatas. Vidutinė temperatūra yra maždaug 25°C
Geriausias susisiekimas yra su Sal sala, kurioje yra daugybė viešbučių. Gyvas naktinis gyvenimas, pramogos ir įvairios ekskursijos kartu su neįtikėtinomis balto smėlio platybėmis bus puiki galimybė susipažinti su Cape Verde salynu.
Naktimis Žaliojo Kyšulio salose skamba gyva muzika. Tai – afrikietiškos, braziliškos ir Žaliojo Kyšulio muzikos mišinys. Visose salose yra daugybė barų, restoranų ir naktinių klubų, tačiau kai kurios salos yra gyvesnės už kitas. Mindelo ir Santa Maria salos yra linksmiausios. Čia visur skamba linksma muzika ir šoka vietiniai šokėjai.
Tropinis klimatas, nuostabūs paplūdimiai, žavinti kultūra, draugiški žmonės ir įdomus salų pasirinkimas daro Žaliojo Kyšulio salyną nuostabia vieta kelionei.
Auga skurdūs krūmynai ir pievos, miškų beveik nėra. Daugelis renkasi keliones vasario – kovo mėnesį, kai vyksta karnavalai.

Jūros kelių tarp Europos, Afrikos ir Amerikos sankirtoje esančios Žaliojo Kyšulio salos buvo atrastos tik XV-ame amžiuje, iki tol jos buvo negyvenamos. Ilgą laiką buvusi Portugalijos kolonija nepriklausomybę paskelbė tik 1975 m. Žaliojo Kyšulio salas dažnai vadina Afrikos Karibais.

 

Keliautojų atsiliepimai

  • Geras kelionės organizavimas ir paslaugumas. Profesionalus gido informacijos pateikimas, apibūdinimas. Gerai suplanuotas maitinimas ekskursijų metu (maistas labai skanus). Autobusai patogūs, vairuotojai savo darbą atlieka profesionaliai. Viskas tiesiog šaunu! Gero Jums darbo!

    Gražina K. 2015
  • Madeira – tikrai rojus žemėje. Vykome savo povestuvinei kelionei, tikėjomės tiek daug patirti nors atvirai žinojome labai mažai. Didelis ačiū mūsų vadybininkei Brigitai, kuri taip kantriai atsakinėjo į visus mūsų klausimus, padėjo viską suorganizuoti, rūpinosi kiekviena detale, kad viskas būtų taip, kaip mes to tikėjomės. Tai buvo tobulos atostogos. Dar kartą didelis AČIŪ už viską!

    Kotryna 2015
  • Kelionę į Madeiros salą vertiname puikiai. Buvo matyti, kad organizatoriai tikrai labai stengėsi ir tai jiems pavyko. Viskas puikiai (ne “gerai”, bet “puikiai”) Ačiū labai.

    Arvydas 2015

Kodėl mes?

Didelė patirtis turizmo rinkoje
Didelė patirtis turizmo rinkoje – mūsų darbuotojai tai asmenys, kurie dirba turizmo rinkoje jau daugelį metų. Jie turi daug naudingos praktikos, patirties bei žinių, kuriomis nori pasidalinti su visais savo klientais. Darbuotojai orientuoti į savo klientų poreikius, norus ir reikalavimus. Svarbiausias jų tikslas – geros atostogos nuo pat jų organizavimo pradžios iki pat pabaigos.
Platus paslaugų spektras
Platus paslaugų spektras – klientams yra siūlomos ne tik poilsinės bei pažintinės kelionės į Madeiros salą, bet ir daugelis kitų paslaugų: vizų tvarkymai, kelionių draudimai, lėktuvų bilietai į visas pasaulio šalis, viešbučių užsakymai pasirinktose šalyse, poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės, keltų bilietai, kruizai ir kt..
Naudinga ir reikalinga informacija
Naudinga ir reikalinga informacija – darbuotojai yra orientuoti į naudingos ir reikalingos informacijos pateikimą kiekvienam klientui. Darbuotojai stengiasi suteikti atsakymus į visus klientams iškilusius klausimus ir pasirūpinti, kad jų poreikiai ir lūkesčiai būtų visiškai patenkinti.
Patikimumas ir lojalumas
Patikimumas ir lojalumas – esame komanda, kuriai rūpi jos klientai. Mums svarbiausia pateisinti visus lūkesčius. Esame tikri, kad svarbiausia grįžtamasis ryšys, todėl visada stengiamės dėl savo klientų.
Nuoširdus klientų aptarnavimas
Nuoširdus klientų aptarnavimas – tikime, kad nuoširdus bendravimas yra svarbiausia stengiantis išsaugoti ilgalaikius ryšius tarp mūsų komandos narių ir klientų, kurie kreipiasi į mus tikėdamiesi pagalbos ir informacijos.
Operatyvus aptarnavimas
Operatyvus aptarnavimas – visada stengiamės greitai ir kokybiškai aptarnauti savo klientus tiek atrašydami laiškus, tiek bendraudami telefonu, tiek ir kitais būdais. Klientai gali kreiptis dėl informacijos ne tik nustatytomis darbo valandomis, nes darbuotojai visada yra pasiekiami.
Draugiškas bendravimas
Draugiškas bendravimas – draugiškumas, kaip ir nuoširdumas neatskiriami mūsų darbo kasdienybėje. Stengiamės sukurti klientui tokią aplinką, kad jis ir toliau norėtų sugrįšti ir su mumis bendrauti.
Profesionalios konsultacijos
Profesionalios konsultacijos – konsultacijos paremtos žiniomis, įgyta praktika, pačių darbuotojų patirtimi. Konsultacijų metu darbuotojai pasistengia atsakyti į visus klientams iškilusius klausimus ir dar daugiau.

Apie mus spaudoje

Visikeliai.com
 
15min.lt
 
Delfi.lt
 
Alfa.lt
 
Travelnews.lt