Apie Azorų salas

Azorų salos yra vulkaninės kilmės ir 1500 km nutolusios nuo Portugalijos sostines Lisabonos. Salų bendras plotas yra apie 2,2 tūkst. km².Autonominis Azorų regionas – tai devynių salų vulkaninės kilmės archipelagas Atlanto vandenyne. Didžiausioje ir gausiausiai gyvenamoje saloje, karštosiomis versmėmis, smaragdiniais ežerais ir ananasų plantacijomis garsėjančioje Sao Migelyje, įsikūrusi salyno sostinė Ponta Delgada. Išvertus į lietuvių kalbą, Azorų pavadinimas reiškia vanagų salos.

Azorų salose yra užgesusių ugnikalnių, kurių krateriuose dabar telkšo įspūdingi ežerai, arbatos ir ananasų plantacijos. Šiose salose iš karvių pieno gaminamas ivairių rūšių nuostabus sūris.
Lagoa do Fogo, arba Ugnies lagūna – tai ežeras, susiformavęs Agua de Pau ugnikalnio krateryje. Šis ežeras yra Azorų salynui priklausančioje San Migelio saloje, kuri yra didžiausia archipelage. Ugnikalnio, kuris kaip manoma, paskutinį syk išsiveržė XVI a., pakrašty yra keletas karštųjų versmių.
San Migelio saloje, kuri dar vadinama Žaliąja, tyvuliuoja ir dar vienas įspūdingas ežeras – Lagoa das Sete Cidades, arba Septynių miestų ežeras, kurį sudaro du nedideli ežerai, tarpusavyje sujungti siauru kanalu.Sao Migelio saloje esantis Furnaso regionas turistų pamėgtas dėl karštųjų versmių. Lagūnos čia purvinai rudos dėl itin didelio geležies kiekio vandenyje, keistos spalvos vanduo skaisčiai geltonai nudažo jame besipliuškenančių mauduolių kojų pirštus.Nepaisant ne itin patrauklios vandens spalvos, maudynės Furnaso karštosiose versmėse nuteikia maloniai. Karšto vandens maudykles čia supa palmės, gausūs paparčiai ir subtropinių miškų medžiai.
. Versmių vandens temperatūra siekia 43°C. Šioje paslaptingoje vietoje galima išvysti ir purvo baseinėlius, geizerius bei vietinius salų gyventojus, siūlančius paragauti maisto, pagaminto naudojant natūralia šilumą.
San Migelio sala neretai vadinama ir banglentininkų rojumi

Dauguma salose augančių augalų – gyvos fosilijos. Manoma, jog panašūs į čia augančius miškus Europos žemyne vešėjo dar iki ledynmečio, kuris aplenkė Azorų salas. Dėl šiltųjų srovių salynui būdingas malonus šiltas klimatas, panašus į tą, kuris vyrauja Viduržemio jūros regione – net žiemą oro temperatūra čia retai būna mažesnė nei penkiolika laipsnių šilumos, vandens – dar aukštesnė.
.Azorų salas XV a. atrado portugalų keliautojai – tuo metu archipelagas buvo negyvenamas. Į malonaus klimato žemdirbystei palankias salas atsikraustę portugalai puikiai pritapo bei sukūrė tvirtą bendruomenę su savita kultūra bei dialektu.
Praėjusiame šimtmetyje Senajame žemyne siaučiant karams bei ekonominiam nepritekliui nemaža dalis Azorų salų gyventojų persikėlė į JAV – nė iš vieno Portugalijos regiono praėjusiame amžiuje neemigravo tiek daug gyventojų. Tačiau bendruomenė išliko.
Vietos gyventojai negali nežavėti. Vienoje įspūdingiausių Furnaso regiono vietų, Rua da Agua Quente (Karšto vandens gatvė – port.) kiekvieną vakarą garbaus amžiaus žmonės renkasi paplepėti bei išgerti azorietiško alaus.
Visuomet puikios nuotaikos žmonių balsai sklando ore drauge su nuo karšto maudyklių vandens kylančiais tirštų garų debesimis, sukurdami tiesiog magišką atmosferą, kuria norėtųsi mėgautis amžinai.

 

Keliautojų atsiliepimai

  • Madeira – tikrai rojus žemėje. Vykome savo povestuvinei kelionei, tikėjomės tiek daug patirti nors atvirai žinojome labai mažai. Didelis ačiū mūsų vadybininkei Brigitai, kuri taip kantriai atsakinėjo į visus mūsų klausimus, padėjo viską suorganizuoti, rūpinosi kiekviena detale, kad viskas būtų taip, kaip mes to tikėjomės. Tai buvo tobulos atostogos. Dar kartą didelis AČIŪ už viską!

    Kotryna 2015
  • Geras kelionės organizavimas ir paslaugumas. Profesionalus gido informacijos pateikimas, apibūdinimas. Gerai suplanuotas maitinimas ekskursijų metu (maistas labai skanus). Autobusai patogūs, vairuotojai savo darbą atlieka profesionaliai. Viskas tiesiog šaunu! Gero Jums darbo!

    Gražina K. 2015
  • Kelionę į Madeiros salą vertiname puikiai. Buvo matyti, kad organizatoriai tikrai labai stengėsi ir tai jiems pavyko. Viskas puikiai (ne “gerai”, bet “puikiai”) Ačiū labai.

    Arvydas 2015

Kodėl mes?

Didelė patirtis turizmo rinkoje
Didelė patirtis turizmo rinkoje – mūsų darbuotojai tai asmenys, kurie dirba turizmo rinkoje jau daugelį metų. Jie turi daug naudingos praktikos, patirties bei žinių, kuriomis nori pasidalinti su visais savo klientais. Darbuotojai orientuoti į savo klientų poreikius, norus ir reikalavimus. Svarbiausias jų tikslas – geros atostogos nuo pat jų organizavimo pradžios iki pat pabaigos.
Platus paslaugų spektras
Platus paslaugų spektras – klientams yra siūlomos ne tik poilsinės bei pažintinės kelionės į Madeiros salą, bet ir daugelis kitų paslaugų: vizų tvarkymai, kelionių draudimai, lėktuvų bilietai į visas pasaulio šalis, viešbučių užsakymai pasirinktose šalyse, poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės, keltų bilietai, kruizai ir kt..
Naudinga ir reikalinga informacija
Naudinga ir reikalinga informacija – darbuotojai yra orientuoti į naudingos ir reikalingos informacijos pateikimą kiekvienam klientui. Darbuotojai stengiasi suteikti atsakymus į visus klientams iškilusius klausimus ir pasirūpinti, kad jų poreikiai ir lūkesčiai būtų visiškai patenkinti.
Patikimumas ir lojalumas
Patikimumas ir lojalumas – esame komanda, kuriai rūpi jos klientai. Mums svarbiausia pateisinti visus lūkesčius. Esame tikri, kad svarbiausia grįžtamasis ryšys, todėl visada stengiamės dėl savo klientų.
Nuoširdus klientų aptarnavimas
Nuoširdus klientų aptarnavimas – tikime, kad nuoširdus bendravimas yra svarbiausia stengiantis išsaugoti ilgalaikius ryšius tarp mūsų komandos narių ir klientų, kurie kreipiasi į mus tikėdamiesi pagalbos ir informacijos.
Operatyvus aptarnavimas
Operatyvus aptarnavimas – visada stengiamės greitai ir kokybiškai aptarnauti savo klientus tiek atrašydami laiškus, tiek bendraudami telefonu, tiek ir kitais būdais. Klientai gali kreiptis dėl informacijos ne tik nustatytomis darbo valandomis, nes darbuotojai visada yra pasiekiami.
Draugiškas bendravimas
Draugiškas bendravimas – draugiškumas, kaip ir nuoširdumas neatskiriami mūsų darbo kasdienybėje. Stengiamės sukurti klientui tokią aplinką, kad jis ir toliau norėtų sugrįšti ir su mumis bendrauti.
Profesionalios konsultacijos
Profesionalios konsultacijos – konsultacijos paremtos žiniomis, įgyta praktika, pačių darbuotojų patirtimi. Konsultacijų metu darbuotojai pasistengia atsakyti į visus klientams iškilusius klausimus ir dar daugiau.

Apie mus spaudoje

Visikeliai.com
 
15min.lt
 
Delfi.lt
 
Alfa.lt
 
Travelnews.lt